Eshop má prázdniny - objednávky (knížek a korálků) budeme posílat v září :) ♥ Radost si ale můžeš udělat už teď novým merchem u Postiskáče :)

Kousek naděje

Když ztratíme naději, víc ztratit nemůžeme. A právě proto vznikla tahle knížka, abys jí nikdy neztratila, ani v tý nejvíc beznadějný situaci. ♥ V knížce vyprávím příběh, ze svého života, který Tě přesvědčí o tom, že často i ten nejmenší kousek naděje může vše otočit tím správným směrem. A že nakonec všechno dobře dopadne. ♥ Navíc je knížka doplněná o spoustu láskyplných a inspiračních myšlenek. ♥

Jak vyléčit zlomené srdce a být zase šťastná (1.9.)

Vím, jak zlomené srdce umí bolet, ať už je zlomené ze vztahu nebo ze života… Vím, jak je těžké o nějakých věcech vůbec mluvit… Přesto cítím, jak je to osobní sdílení strašně potřebné. A proto vznik celodenní mentoring. Probereme tam přesně a důkladně všechny techniky popsané v knížce Lék na zlomené srdce. Během jednoho dne se dozvíte, jak zklidnit nejen svoje tělo, ale především mysl. Jak se zbavit veškerých obav, pochybností, panických ataků a strachu. Jak si zase vrátit energii do života. Jak k sobě přitáhnout samé skvělé věci. Jak odpustit nejen ostatním, ale především sobě. Jak v sobě najít ztracenou sebelásku a posunout se v životě dál. A hlavně, jak být zase šťastná.

Lék na zlomené srdce

Zlomené srdce vždycky bolí stejně a je jedno, jestli je nám šestnáct, třicet nebo padesát. Jestli jsme se rozešli, nebo dostali kopačky. Jestli s tím partnerem jsme měsíc nebo deset let. Je to zkrátka ztráta. A bolí to. Najednou cítíme, jak se nám naše plány rozplynuly, jak nevíme, jak dál, jestli to samy zvládneme a máme strach… A právě proto vznikla knížka Lék na zlomené srdce. Chtěla jsem a celou jsem ji psala tak, abyste při pročítání měli pocit, jako že na to nejste sami. Chtěla jsem, aby vám dodala odvahu, vnitřní sílu a sebelásku. A chtěla jsem, abyste v ní našli především naději.♥ Klikni na knížku a zjisti více o knížce, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Co mě naučil Mňaukísek - (EKO VERZE bez plátna)

Knížka, která Tě zahřeje u srdce, dodá naději a odvahu být sám sebou a žít víc tady a teď :) 16 příběhů, 16 zamyšlení, 16 kroků ke štěstí… A na posledních stránkách na Tebe čeká speciální dárek :) Klikni na knížku a zjisti více o knížce, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Korálky - Naděje

Korálky Naděje jsou vytvořeny z Jadeitu a ozdobeny jsou roztomilým čtyřlístkem.? Jadeit je kamenem lásky. Tento minerální kámen vnese do Tvýho života harmonii, klid a mír. Podporuje pozitivní myšlenky, schopnost empatie, láskyplné emoce, pochopení a ohleduplnost. Rozvíjí naší laskavost a toleranci. Pomáhá nám udržet si za všech okolností nadhled a zbavuje nás předsudků, které nám brání v komunikaci. Na korálky Naděje jsem záměrně hledala zelený/modrý korálky, až jsem našla zelený (mentolový) jadeit a úplně jsem se do něj zamilovala ❤️ Zelený jadelit je vhodný pro meditace, pomáhá nám ponořit se do našeho Já, zklidňuje myšlenky a zmírňuje duševní neklid. A já pevně věřím, že i přináší naději, do jakkoli na první pohled beznadějné situace.❤️

Korálky - Andělíček

Korálky Andělíček, které Tě budou ochraňovat jsou vytvořeny z přírodního polodrahokamu bílého howlitu. Přináší hluboký klid. Dodávají vnitřní sílu. Uklidňují city a činní nás odolnějším vůči stresu, nervozitě a podrážděnosti. Probouzí bezvýhradnou lásku sami k sobě a otevírá srdeční čakru. Klikni na korálky a zjisti o nich více, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Korálky - Lék na zlomené srdce

Korálky Lék na zlomené srdce, jsou vytvořeny z přírodních polodrahokamů růženínu a howlitu. Dodávají nejen lásku, ale také vnitřní sílu a pocit klidu. Pomáhají přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Uklidňují city a činní nás odolnějšími vůči stresu, nervozitě a podrážděnosti. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě a otevírá srdeční čakru. Klikni na korálky a zjisti o nich více, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Korálky - Sebeláska

Korálky SEBELÁSKA, jsou vytvořeny z přírodního růženínu, který je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce. Klikni na korálky a zjisti o nich více, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Korálky - Láska

Korálky LÁSKA, jsou vytvořeny z přírodního růženínu, který je kamenem lásky a srdce. Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, mírnost, přátelskost, nesobeckost, citlivost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Dává sílu k odpuštění a učí nás sebeúctě a sebelásce. Klikni na korálky a zjisti o nich více, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Co mě naučil Mňaukísek

Knížka, která zahřeje u srdce, dodává naději a odvahu nečekat a jít za svými sny :) 16 příběhů, 16 zamyšlení, 16 kroků ke štěstí… Ručně a s láskou vyrobená (ano, každý jeden kus :) ), na voňavém recyklovaném papíru, s použitím plátna na straně, jako za starých časů. A na posledních stránkách na Tebe čeká speciální dárek :) Klikni na knížku a zjisti více o knížce, nebo dej rovnou tlačítko koupit :)

Plecháček na motiv knížky - VYPRODANÉ

Ke každé knížce přece patří plecháček s Tvým oblíbeným nápojem :) A tak je tento plecháček vyroben ručně a s láskou na motiv knížky “Co mě naučil Mňaukísek”.

Plecháček pro snílky - VYPRODANÉ

Jsi beznadějný snílek, stejně jako já? Tak to je dobře :) Ukaž světu, že se nebojíš snít a jít za svými sny tímhle roztomilým plecháčkem :)